رازهای سلامت و تندرستی

رازهای سلامت و تندرستی

رازهای سلامت و تندرستی

رازهای سلامت و تندرستی

رازهای سلامت و تندرستی را می توان به رعایت بهداشت فردی اشاره کرد. پژوهشگران ثابت کرده اند کسانی که از نظر جسمی تمیز هستند ، کمتر در مورد دیگران قضاوت می کنند و از این لحاظ از نظر روحی سالمتر هستند. با ژان استور همراه باشید.

مهمترین رازهای سلامتی و تندرستی

بیماری های مانند تبخال که به نوعی با احتمال ابتلا به آلزایمر مرتبط است یکی از مهمترین عوامل پلاک های پروتئینی است که در مغز افراد مبتلا به آلزایمر جمع می شود.

افراد چپ دست در مقایسه با افراد راست دست بیشتر مظطرب و خجالت زده می شوند ، محققان دانشگاه اسکاتلند دریافته اند که افراد چپ دست زمانی که در موقعیت و شرایط غیرمعمول قرار می گیرند ، بیشتر از دیگران مظطرب و خجالت زده می شوند.

ارتباط مستقیمی میان زندگی سالم و چهره سالم وجود دارد. افرادی که در زندگی خود مشکلی نداشته و سالم زندگی می کنند ، معمولا چهره خندانی داشته و در همه حال لبخند به لب دارند.

مصرف قهوه باعث کاهش بافت سرطانی پستان می شود ، پژوهشی اثبات کرده است که بیش از نصف زنان دارای ژنی هستند که نوشیدن سه فنجان قهوه در روز توسط آن ها ژن را به گونه ای تحریک می کند که باعث کاهش توده پستان می شود. همچنین این ژن در برخورد با قهوه احتمال ابتلا به سرطان سینه را نیز کاهش می دهد.

رازهای سلامت و تندرستی

کاهش استرس

شاید صحبت کردن در مورد استرس کار ساده ای باشد ، اما برخورد با آن سخت است. روش هایی وجود دارند که محققان معتقدند با بهره گیری آن ها می توان افکار مثبت بیشتری را به ذهن خود وارد کنید. 30 دقیقه در طول روز را صرف کاری کنید که از انجام آن لذت می برید.

ترک سیگار

استعمال دخانیات بهداشت عمومی بدن را با خطر مواجه می کند و پزشکان به همه ی مردم توصیه می کنند تا مصرف سیگار را کاهش دهند. اما متاسفانه اخیرا رشد باورنکردنی را در مصرف سیگار توسط جوانان و نوجوانان شاهد هستیم.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها