معرفی انواع جوش و آکنه صورت

معرفی انواع جوش + آکنه صورت + جوش

معرفی انواع جوش و آکنه صورت

معرفی انواع جوش و آکنه صورت

معرفی انواع جوش و آکنه صورت را در وبلاگ ژان استور بخوانید. همه جوش ها از یک نوع نیستند ، کاملا طبیعی است زیرا به عواملی چون بهداشت، هورمون ها، و ژنتیک وابسته است و در میزان ضایعات پوستی نقش تعیین کننده ای دارند. اما از آنجا که داشتن دانش، قدرت است و تنها دانستن اینکه انواع مختلفی از جوش ها وجود دارند و هریک دارای استراتژی حمله بخصوصی هستند، به شما در داشتن پوستی تمیز و شفاف کمک خواهد کرد.

به محض اینکه بدانید با کدام یک از انواع جوش ها روبه رو هستید، فرایند درمان بسیار آسانتر خواهد شد.

جوش هورمونی چیست؟

Joshua Zeichner متخصص پوست و مدیر مرکز پژوهشکده بالینی پوست در بیمارستان Mount Sinai در نیویورک می گوید: آیا این جوش ها هر ماه قبل از دوران پریودتان اتفاق می افتد؟ زیرا تنها دلیل وجود آنها تغییرات هورمونی است. هورمون ها تولید چربی را تسریع کرده روی منافذ پوست می نشینند و باعث ایجاد جوش می شود.

جوش های هورمونی را چگونه درمان کنیم؟

دو تا از بهترین ترکیبات ضد جوش و آکنه یعنی اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پروکسید را باهم ترکیب کرده، در هفته نزدیک به پریود خود از آنها استفاده کنید. (اگر دچار نفخ شکم شدید) ترکیب آن دو ، از تولید جوش های هورمونی از همان ابتدا جلوگیری می کند. Zeichner می گوید: ” اگر همچنان جوش می زنید، به متخصص پوست مراجعه کنید تا مواردی چون قرص ضد بارداری، اسپیرولاکتون خوراکی – که تولید چربی را بلاک  می کند- یا ژل موضعی ۵/۷ درصد Aczone را تجویز کند. تحقیقات نشان داده است که روی زنان بزرگسال ، بدون تحریک پوستشان اثربخش بوده است. داروهای ضدبارداری، تغییرات هورمونی را تنظیم کرده، تولید چربی را در بدن به حالت نرمال درآورده و پوستتان را از جوش های هورمونی پاک سازی می کند.”

معرفی انواع جوش آکنه صورت + جوش

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها